Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plán prezentací

Letos nemáme připravenou žádnou novou cestu, ale můžu využít již proběhlé prezentace. Tak kdybyste měli zájem o přednášku, dejte vědět.

Plánované prezentace:

2017

5. 5. 2017 ZŠ Břeclav (Rwanda)

5. 5. 2017 OneWay Klub Břeclav 18:30 (Rwanda)

16. 5. 2017 Č. Budějovice 18:00

17. 5. 2017 Třeboň 17:00

9. 6. 2017 Noc kostelů - Telč ()

 

Proběhlé prezentace:

2017

12. 4. 2017 Č. Budějovice - Centrum Máj 13:00 (Stopem na Nordkapp)

8. 4. 2017 Galerie Nový Svit, Velmez 18:00 (Stopem na Nordkapp)

7. 4. 2017 Mládež Velmez 18:00 (J.Amerika)

7. 4. 2017 U3V DS Velké Meziříčí 10:30 (Island)

7. 4. 2017 Kavárna na Pomněnce DS Velké Meziříčí 9:30 (Island)

6. 4. 2017 Velká Bíteš - Kulturní dům 18:00 (Rwanda)

3. 4. 2017 Kunžak - ZŠ - 13:30 (J. Amerika)

16. 2. 2017 Špitál v Jaroměřicích n. Rokytnou 16:00 (Island)

27. 1. 2017 ZŠ Budíškovice 10:00 (Rwanda)

11. 1. 2017 Č. Budějovice - Kom. centrum Máj 13:00 (Island)

2016

10. 12. 2016 Strmilov - Svaz tělesně postižených (J. Amerika)

3. 12. 2016 Studená - Svaz tělesně postižených (J. Amerika)

26. 5. 2016 Třebíč MKS Fórum 18:00 (J. Amerika)

12. 5. 2016 Třebíč MKS Fórum 18:00 (Rwanda)

11. 5. 2016 Dešná - Česká Hospoda 19:00 (J. Amerika)

29. 4. 2016  ZŠ Staré Hobzí  9:45 (J. Amerika)

28. 4. 2016 Třebíč MKS Fórum 19:00 (Stopem na Nordkapp)

28. 4. 2016 M. Budějovice - Beseda 16:00 (J. Amerika)

27. 4. 2016 Nová Bystřice 18:00 (J. Amerika)

26. 4. 2016 Městská knihovna Jindřichův Hradec  16:30 (J. Amerika)

5. 4. 2016 DPS Dačice - Svaz tělesně postižených 15:00 (J. Amerika)

4. 4. 2016 Telč Zastávka 16:30 (J. Amerika)

4. 4. 2016 Dům Sv. Antonína M. Budějovice 9:30 (Island)

23. 3. 2016 ZŠ Horní Cerekev 10:25 (J. Amerika)

18. 3. 2016 ZŠ Slavonice 13:00 (J. Amerika)

14. 3. 2016 ZŠ Kunžak 13:15 (J. Amerika)

10. 3. 2016 Staré Město p. L. 18:00 (J. Amerika)

10. 3. 2016 Třebíč (J. Amerika)

7. 3. 2016 Šumperk 18:30 G-klub (J. Amerika)

3. 3. 2016 Brno  Věstonická 12  18:30 (J. Amerika)

2. 3. 2016 České Budějovice KC Máj 13:00 (J. Amerika)

25. 2. 2016 DPS Studená 14:00 (J. Amerika)

22. 2. 2016 Dům Sv. Antonína M. Budějovice 9:30 (J. Amerika)

19. 2. 2016 Studená 18:00 (J. Amerika)

19. 2. 2016 ZŠ JH Jarošovská (J. Amerika)

18. 2. 2016 Špitál v Jaroměřicích n. Rokytnou 16:00 (J. Amerika)

18. 2. 2016 DPS Jevišovice 9:30 (J. Amerika)

15. 2. 2016 Jemnice 17:00  (Rwanda)

13. 2. 2016 Český Rudolec Zájezdní hostinec 18:00 (J. Amerika)

12. 2. 2016 Cizkrajov U jezevce (bývalá kuželna) 19:00 (J. Amerika)

10. 2. 2016 ZŠ Budíškovice 8:00 (J. Amerika)

5. 2. 2016 Velká Lhota VÚZ 18:00  (J. Amerika)

2. 2. 2016 DPS Dačice 14:00 (J. Amerika)

29. 1. 2016 Slavonice - Spolkový dům  18:00  (J. Amerika)

24. 1. 2016 Dačice Sportcentrum na skále 16:00  (J. Amerika)

21. 1. 2016 SŠTO Dačice 10:10 (J. Amerika)

20. 1. 2016 DD Budíškovice 9:00 (J. Amerika)

18. 1. 2016  DPS Jindřichův Hradec 13:30 (J. Amerika)

12. 1. 2016 SŠTO Dačice 13:20 (J. Amerika)

 

2015

25. 6. 2015 čtvrtek ZŠ Vajgar Jindřichův Hradec (Rwanda)

19. 6. 2015 pátek Dačice Homolkův mlýn 20:00 (Rwanda)

18. 6. 2015 čtvrtek Sušice Gymnázium (Island)

4. 6. 2015 čtvrtek Ičko Třebíč 10:00

13. 5. 2015 středa DD Třebíč 10:00 (Rwanda)

12. 5. 2015  DPS Nová Včelnice 13:00 (Rwanda)

5. 5. 2015 úterý Jevišovice 9:30  (Rwanda)

24. 4. 2015 pátek Studená 18:00 (Rwanda)

23. 4. 2015 ZŠ Staré Hobzí - jídelna 19:00 (Rwanda)

30. 3. 2015 Důchodci Kunžak 13:30 (Rwanda)

30. 3. 2015 DD M. Budějovice 9:30 (Rwanda)

27. 3. 2015 Velké Lhota VÚZ 19:00 (Rwanda)

24. 3. 2015 Slavonice Group 17:00 (Rwanda)

24. 3. 2015  DPS Jindřichův Hradec 13:00 (Rwanda)

18. 3. 2014 středa ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec (Rwanda)

7. 3. 2015 15:30 Studená (Rwanda)

28. 2. 2015 15:30 Strmilov (Rwanda)

27. 2. 2015 pátek Jihlava - Klub New Generation   19:30 (Nordkapp)

26. 2. 2015 Domov Mládeže JH 17:00 (Rwanda)

20. 2. 2015 pátek Staré Město p. L. 17:00 Hospůdka u Skipiho (Rwanda)

19. 2. 2015 čtvrtek Školní jídelna ZŠ O. Březiny v Jaroměřicích n. Rokytnou 16:00 (Rwanda)

19. 2. 2015 čtvrtek ZŠ Staré Hobzí (Rwanda)

17. 2. 2015 Oktáva Dačice 13:45 (Rwanda)

10. 2. 2015 DPS Dačice 14:00 (Rwanda)

9. 2. 2015 DPS Slavonice 14:00 (Rwanda)

4. 2. 2015 DPS Studená 14:00 (Rwanda)

1. 2. 2015 neděle Dačice Sportcentrum na skále  od 16:00  (Rwanda)

29. 1. 2015 ZŠ Kunžak 7. a 8. hod. (Rwanda)

28. 1. 2015 ZŠ Horní Cerekev 9:30  (Rwanda)

27. 1. 2015 úterý ZŠ Slavonice (Rwanda)

22. 1 . 2015 čtvrtek Cizkrajov 19:00 (Rwanda)

21. 1. 2015 středa Dětský Domov Jemnice 15:30 (Rwanda)

21. 1. 2015 SŠTO Dačice 13:30 (Rwanda)

21. 1. 2015 středa DD Budíškovice 9:00 (Rwanda)

13. 1. 2015 úterý  Městská knihovna Jindřichův Hradec  16:30 (Gruzie)

 

2014

12. 12. 2014 pátek Slavonice - Spolkový dům  18:00   (Rwanda)

10. 12. 2014 středa Praha 6 - Suchdol, místnost A3, FAPPZ, ČZU 19:00 (Nordkapp)

10. 12. 2014 středa Gymnázium Kutná Hora (Island)

9. 12. 2014 úterý  Městská knihovna Jindřichův Hradec  16:30 (Rwanda)

28. 11. 2014 pátek  Rudolec - Turistické centrum Zámek  19:00 (Rwanda)

24. 11. 2014 pondělí  Brno - AC Životského 10  18:30  (Rwanda)

21. 11. 2014 pátek   Studená - zasedací místnost Obecního úřadu  18:00  (Island)

20. 11. 2014 čtvrtek Brno - Hostinec U Štěpána - Purkyňova 102, 18:30 (Rwanda)

19. 11. 2014 středa  Blansko - Hotel Macocha 18:00 (Rwanda)

14. 11. 2014 pátek  Jihlava - Klub New Generation   19:30   (Rwanda)

5. 11. 2014 středa  Městská knihovna Jemnice  17:00 (Nordkapp)

30. 11. 2014 čtvrtek Č. Budějovice 16:00 (Gruzie)

10. 10. 2014 pátek Český Rudolec - Turistické centrum Zámek  19:00  (Gruzie)

9. 10. 2014 Budíškovice - Domov důchodců 9:00 (Island)

7. 10. 2014 úterý  Městská knihovna Jindřichův Hradec  16:30 (Island)

27. 9. 2014 sobota Bejčkův mlýn Slavonice  15:00  (Island)

24. 9. 2014 středa Blansko - Hotel Macocha 18:00 (Gruzie)

17. 9. 2014 středa Blansko - Hotel Macocha 18:00 (Island)

24. 7. 2014 čtvrtek Obecní úřad Cizkrajov 19:00

17. 6. 2014 úterý Jevišovice (Island)

23. 5. 2014 pátek  Telč

21. 5. 2014 středa  Brno - Purkyňovy koleje, B02 Studovna N314 18:30

19. 5. 2014 pondělí ZŠ Vajgar Jindřichův Hradec (Island)

12. 5. 2014 pondělí ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec (Island)

6. 5. 2014 úterý Beseda - Moravské Budějovice 18:00

25. 4. 2014 Český Rudolec - Turistické centrum Zámek 19:00

22. 4. 2014 úterý ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec (Island)

10. 4. 2014 čtvrtek ZŠ Slavonice (Island)

26. 3. 2014 středa ZŠ Staré Hobzí (Island)

19. 3. 2014 DPS Studená 14:00

18. 3. 2014 Staré Hobzí - Zasedací místnost 18:00 (Island)

13. 3. 2014 čtvrtek Blansko - Hotel Macocha 18:30

12. 3. 2014 středa  Brno - Purkyňovy koleje, B02 Studovna N314 od 19:00 (Island)

12. 3. 2014 středa  DPS Dačice 14:00 (Island)

11. 3. 2014 úterý Kino Kaplice 18:00

11. 3. 2014  DPS Jindřichův Hradec 13:00 (Island)

7. 3. 2014 Český Rudolec - Turistické centrum Zámek 19:00 (Island)

6. 3. 2014 Staré Město p. L. 17:00 Hospůdka u Skipiho (Island)

6. 3. 2014 čtvrtek ZŠ Slavonice 13:00 (Island)

4. 3. 2014 úterý Domov pro seniory Třebíč 9:30

1. 3. 2014 Cizkrajov (Island)

28. 2. 2014 pátek Slavonice - Spolkový dům 18:00 (Island - Země ohně a ledu)

plakat-slavonice-jpg.jpg

27. 2. 2014 čtvrtek Hotelová škola Radlická Praha 15:00

25. 2. 2014 úterý  DPS Jevišovice - Velká jídelna 9:30

20. 2. 2014 čtvrtek Školní jídelna ZŠ O. Březiny v Jaroměřicích n. Rokytnou 16:00

18. 2. 2014 SŠTO Dačice 11:55 (Island)

17. 2. 2014 Slavonice - Dům s pečovatelskou službou 14:00

13. 2. 2014 ZŠ Horní Cerekev 2. a 3. hod. (Island)

11. 2. 2014 Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež ZASTÁVka Telč 18:00

11. 2. 2014 ZŠ B. Němcové Dačice (Island)

10. 2. 2014 ZŠ B. Němcové Dačice (Island)

6. 2. 2014 Domov mládeže - klubovna Jindřichův Hradec od 19:00 (Island)

23. 1. 2014  čtvrtek  Nové Hrady  18:00

19. 1. 2014 neděle  Sportcentrum Rockhill Dačice (Island)

15. 1. 2014  středa  Gymnázium Kutná Hora

2013

úterý  19. 11. 2013  DPS Jindřichův Hradec

úterý 11. 6. 2013  DPS Jindřichův Hradec

středa 15.5.2013 Jemnice (překládané do němčiny)

neděle 28. 4. 2013 Dačice Sportcentrum na skále  od 14:00  !! Prezentace Na kole do Rumunska !!

pondělí 8. 4. 2013 Brno - Purkyňovy koleje, B02 Studovna N314 od 18:00  -  !!!Prezentace o Gruzii!!

pátek 5. 4. 2013 ZŠ Masarykova Telč od 8:00

čtvrtek 28.3.2013 Jindřichův Hradec - Městská knihovna    17:00

neděle 24.3.2013 Dačice Sportcentrum na skále   od 14:00 - !!! PREZENTACE O GRUZII !!!

pátek 22.3.2013 Nová Bystřice - knihovna KD Korunu od   18:00

pátek 15.3.2013 Pečovatelský dům Dačice    14:00

úterý 12.3.2013  MěKS Dačice Malý sál 3D Kino   18:00

pondělí 4.3.2013 ZŠ Komenského Dačice  10:00

středa 13.2.2013 Staré Město p. L. Hospůdka u Skipiho 17:00

středa 13.2.2013 ZŠ Č. Rudolec 4. hodina

pátek 8.2.2013 Studená - zasedací místnost Obecního úřadu   18:00

pátek 8.2.2013  ZŠ Staré Hobzí od 11:40

středa 6.2.2013  ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec   2. až 5. hodina

úterý 5.2.2013 ZŠ Kunžak 7. a 8. hod.

pondělí 4.2.2013  ZŠ Jarošovská Jindřichův Hradec   2. až 5. hodina

středa 30.1.2013 ZŠ Horní Cerekev 3. a 4. hod.

úterý 29.1.2013 Gymnázium Dačice (sexta, septima, tercie, 2. ročník)

čtvrtek 24.1.2013 Domov mládeže - klubovna Jindřichův Hradec od 18:30

úterý 22.1.2013 SŠTO Dačice 12:30

pátek 18.1.2013 ZŠ Slavonice 13:00

2012

středa 19.12.2012 ZŠ B.Němcové Dačice od 8:00

čtvrtek 13.12.2012 ZŠ Neulingerova Dačice od 10:00

středa 12.12.2012 Brno - Purkyňovy koleje, B07 Studovna 501 od 19:00

středa 5.12.2012 Speciální škola Slavonice od 9:55

čtvrtek 15.11.2012  v Institutu ve Slavonicích  od 19:00

stopem-na-nordkapp.jpg

úterý 6.11.2012 v Telči na křesťanské mládežnické skupince od 17:00

 

Fotky na tomto odkaze.

 

Náhledy fotografií ze složky Prezentace o cestách